Treść artykułu
Nagroda

Z ogromną przyjemnością informujemy, że prof. dr hab. Beata Świątkowska, Kierownik Ośrodka Referencyjnego i Oceny Ryzyka Zdrowotnego związanych z Azbestem, została uhonorowana Nagrodą Głównego Inspektora Pracy im. Haliny Krahelskiej za osiągnięcia w zakresie ochrony zdrowia w środowisku pracy. Uroczyste wręczenie nagrody odbyło się 18 listopada na Zamku Królewskim w Warszawie. 

Ta nagroda to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie o szczególnym znaczeniu. Docenienie mojej działalności naukowej i aktywności społecznej to ogromna satysfakcja zawodowa, ale też odpowiedzialność i jeszcze większe osobiste zobowiązanie do działania na rzecz zdrowia człowieka w środowisku pracy - podkreśla laureatka. 

Nagroda przyznawana jest przez Głównego Inspektora pracy w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony pracy i zdrowia człowieka w środowisku pracy. W tym roku otrzymało ją  10 laureatów - Elżbieta Dobrowolska, prof. dr hab. Urszula Jackowiak, Jakub Kus, prof. dr hab. Jacek Męcina, Urszula Michalska, Barbara Anna Miszczuk, Marek Mnich, prof. dr hab. Michał Seweryński, dr hab. n. med. Beata Świątkowska oraz dr inż. Piotr Wojtacha.

Udostępnij:

Może Cię zainteresować

Dołącz do naszej listy mailingowej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami