Treść artykułu
S&T

Zespół międzynarodowego projektu TWINALT serdecznie zaprasza do udziału w S&T Course “Course on GLP for in vitro nano and genotoxicology, best practices with nanomaterial handling and preparation for testing”, który odbędzie się w dniach 28 - 29 listopada 2022 roku, w formule online.

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu Twinning towards excellence in alternative methods for toxicity assessment (TWINALT), finansowanego ze środków Horyzont 2020 i realizowanego w ramach networkingu przez NORSK INSTITUTT FOR LUFTFORSKNING (Norwegia), VRIJE UNIVERSITEIT BRUSSEL (Belgia), UNIVERSITA DEGLI STUDI DI MILANO (Włochy) oraz lidera INSTYTUT MEDYCYNY PRACY IM. PROF. DRA. J. NOFERA W ŁODZI.

Szkolenie jest bezpłatne i skierowane do wszystkich zainteresowanych naukowców. Szczegółowe informacje na temat wydarzenia można znaleźć na stronie projektu - www.twinalt.com w zakładce „Courses”.

Może Cię zainteresować

Dołącz do naszej listy mailingowej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami