Treść artykułu
Publiczna

Dyrekcja Instytutu Medycyny Pracy im. prof. dra med. Jerzego Nofera zawiadamia, że w dniu 13 czerwca 2022 r. (poniedziałek), o godz. 10.30, w sali konferencyjnej (III p.) odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Agnieszki Jankowskiej.

Temat rozprawy doktorskiej: "Wpływ narażenia na ftalany w życiu płodowym i po urodzeniu na rozwój neurobehawioralny dzieci w wieku wczesnoszkolnym".

Promotor: prof. dr hab. Kinga Polańska (Łódź) - Promotor

Recenzenci: dr hab. n. o zdr. Joanna Mazur, prof. UZ (Zielona Góra), dr hab. med. Ewa Gulczyńska, prof ICZMP (Łódź)

Z rozprawą doktorską oraz opiniami recenzentów można zapoznać się w Bibliotece Naukowej Instytutu (I p.). Streszczenie rozprawy, wraz z opiniami recenzentów, można znaleźć na stronie Instytutu w zakładce "Nauka i badania" > "Stopnie i tytuły naukowe"

Może Cię zainteresować