Treść artykułu
Podziękowanie

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasz partner - Stowarzyszenie Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy w Łodzi obchodzi w tym roku 30-lecie działalności. Z tej okazji 12 października 2022 r. odbyło się Jubileuszowe Walne Zebranie, poświęcone obchodom oraz podsumowaniu aktywności Stowarzyszenia na przestrzeni lat. 

Podczas uroczystości Prezes Stowarzyszenia - G. Barbara Skorupa wyraziła podziękowania dla Dyrektor Instytutu Medycyny Pracy im. J. Nofera w Łodzi - prof. dr hab. n. med. Jolanty Walusiak-Skorupy za wieloletnią współpracę oraz wsparcie w zakresie wzmacniania zdrowia pracowników. Na pamiątkę wspólnych działań wręczone zostało podziękowanie, które w imieniu Dyrekcji odebrała prof. dr hab. Kinga Polańska, Kierownik Zakładu Środowiskowych i Zawodowych Zagrożeń Zdrowia.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią i niezwykle owocną współpracę, mamy nadzieję, że przed nami jeszcze nie jedna udana inicjatywna wpierająca zdrowie osób pracujących. Życzymy Stowarzyszeniu kolejnych lat pełnych sukcesów i satysfakcji płynącej z realizowanych działań na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy. 


Udostępnij:

Może Cię zainteresować

Dołącz do naszej listy mailingowej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami