Treść artykułu


Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP nadało Instytutowi Medycyny Pracy im. prof. dra J. Nofera w Łodzi honorową odznakę za zasługi dla rozwoju OSPS BHP. Wyróżnienie odebrała z rąk Michała Frątczaka, Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP oddział w Łodzi prof. dr hab. Jolanta Walusiak-Skorupa, Dyrektor Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi. Uroczyste przekazanie odznaki odbyło się 10 lutego w siedzibie Instytutu.

W 2023 roku partner IMP - Ogólnopolskie Stowarzyszenie Pracowników Służby BHP obchodzi 30-lecie istnienia. Z tej okazji OSPS BHP przyznało honorowe odznaki wyróżniającym się członkom oraz instytucjom, które przyczyniły się do rozwoju organizacji. W gronie wyróżnionych znalazł się również Instytut Medycyny Pracy w Łodzi.

Serdecznie dziękujemy za wieloletnią i niezwykle owocną współpracę, mamy nadzieję, że przed nami jeszcze nie jedna udana inicjatywa wspierająca zdrowie osób pracujących. Życzymy Stowarzyszeniu kolejnych lat pełnych sukcesów i satysfakcji płynącej z realizowanych działań na rzecz bezpieczeństwa i higieny pracy. 


Udostępnij:

Może Cię zainteresować

Dołącz do naszej listy mailingowej

Bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami