#szczepimysię #szczepieniaprzeciwkocovid #szczepieniagrupy0 #wizytaszczepienna

Wszystkim osobom zaszczepionym w naszej placówce przypominamy, że termin podania drugiej dawki szczepionki jest wpisany na karcie przypominającej, którą dostaliście Państwo po pierwszym szczepieniu. Termin te wypada dokładnie za 3 tygodnie po podaniu dawki pierwszej (druga wizyta szczepienna o tej samej godzinie co pierwsza).
W przypadku indywidualnych sytuacji związanych ze zmianą terminu podania drugiej dawki prosimy o kontakt z koordynatorem.

Zwracamy uwagę na konieczność  wypełnienia formularza kwalifikacji do szczepienia
(do pobrania tutaj) zarówno przed pierwszą jak i przed drugą wizytą szczepienną.
Jeśli w pierwszych 8 pytaniach ankiety zaznaczą Państwo odpowiedź twierdzącą lub jeśli przed szczepieniem zaaobserwują Państwo u siebie niepokojące objawy prosimy o telefoniczne umówienie nowego terminu szczepienia.

Telefon do koordynatora 503721173

 

Szanowni Państwo,

od wtorku 12.01.br rozpoczynamy w Instytucie Medycyny Pracy szczepienia przeciwko covid19.
W pierwszej kolejności będziemy zapraszać na szczepienie pracowników IMP (najpierw medycznych mających bezpośredni kontakt z pacjentem), następnie osoby z grupy "0", które zapisały się na szczepienie w IMP.

Prosimy wszystkie osoby, które będą szczepiły się w Instytucie do zapoznania się z ulotką informacyjną dla pacjentów (dostępnej tutaj) oraz o pobranie, wypełnienie i przyniesieni ze sobą na wizytę szczepienną "kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19" (do pobrania).

Informujemy, że  w ramach realizacji Narodowego Programu Szczepień przeciwko COVID-19 Instytut Medycyny Pracy został wyznaczony jako punkt szczepień personelu podmiotów wykonujących działalność leczniczą (szpital węzłowy).

Szczepienia będą wykonywane w Przychodni Chorób Zawodowych, wejście B.

Do dnia 14 stycznia 2021 wydłużono termin, w którym szpitale węzłowe będą rejestrować do szczepień przeciwko COVID19 pracowników sektora medycznego z grupy 0.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP