2019 | 2018 | 2017 | 2016Z wielką przyjemnością zapraszamy na ogólnopolską konferencję zatytułowaną  "Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy" organizowaną przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy.
 
Konferencja odbędzie się dnia 13 grudnia 2018 roku w hotelu Novotel Łódź Centrum, przy ulicy Piłsudskiego 11A.
 
Udział w konferencji, materiały, wyżywienie oraz parking są dla uczestników bezpłatne. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie: https://pracanazdrowie.pl/rejestracja-2018/#
Zapraszamy również do odwiedzenia strony wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2213256158998551/
 
Konferencja jest organizowana w ramach projektu pt. "Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników" finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.
 
Uczestnicy obrad będą mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które wspierają zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. W czasie konferencji swoje działania w tym obszarze zaprezentują następujące firmy/organizacje: Cemex Polska Sp. z o.o., ING Bank Śląski, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Sitech Sp. z o.o., Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan.
 
Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów Uczestnicy rozwiną swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.
 
W sprawach organizacyjnych prosimy o kontakt z Panem Sebastianem Kryścińskim PHIN Consulting:
tel. 784-976-446
e-mail: sebastian.kryscinski@phin.pl
 
 
W przypadku pytań związanych z tematyką, programem wydarzenia zapraszamy do kontaktu:
 
Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy
tel.: 42 6314 686
tel./fax: 42 6314 685
e-mail: whpp@imp.lodz.pl
 
Do zobaczenia na obradach w Łodzi!

powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałkaZgłaszanie ciężkich działań niepożądanych spowodowanych użyciem produktu kosmetycznego

Copyright © 2008 IMP