2018 | 2017 | 2016


III Ogólnopolska Konferencja Medycyny Pracy Rzeszów, 16-17.03.2018

Już po raz trzeci w dniach 16 i 17 marca 2018 roku Centrum Medyczne Medyk z Rzeszowa we współpracy z IMP organizują Ogólnopolską Konferencję Medycyny Pracy, która odbędzie się w G2A Arena w Jasionce k. Rzeszowa. Hasło tegorocznego przedsięwzięcia to Choroby cywilizacyjne w ochronie zdrowia pracujących - problemy orzecznicze i wyzwania. 

Celem tej konferencji jest przedstawienie możliwości systemu i wskazanie dobrych praktyk w tworzeniu zintegrowanego modelu opieki profilaktycznej nakierowanej na wsparcie zdrowia pracowników. Konferencja skierowana jest do lekarzy, pielęgniarek, psychologów a także pracowników i pracodawców oraz pozostałych zainteresowanych.

W konferencji wezmą udział Prezes Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Pracy - prof. dr hab. med. Jolanta Walusiak-Skorupa, Konsultant Krajowy w dziedzinie medycyny pracy  - lek. med. Paweł Wdówik oraz Konsultant Wojewódzki z dziedziny medycyny pracy - lek. med. Magdalena Skoblewska.

Za pomocą tej inicjatywy pragniemy przedstawić społeczeństwu jak ważne jest nowoczesne i innowatorskie podejście do ochrony zdrowia pracujących. 16 marca zapraszamy na sesję inauguracyjną oraz wspólną dyskusję. 17 marca z kolei przewidziane są warsztaty dla lekarzy, psychologów oraz pielęgniarek, a także pracowników i pracodawców. Za udział w konferencji i warsztatach przyznawane będą punkty edukacyjne.

Szczegółowe informacje oraz warunki rejestracji zamieszczone są na stronie:
www.medyk.rzeszow.pl/konferencja-medycyny-pracy.html


Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka

Copyright © 2008 IMP