CENTRUM OCHRONY ZDROWIA PRACUJĄCYCH


Centrum Ochrony Zdrowia Pracujących Instytutu Medycyny Pracy im. prof. J. Nofera w Łodzi oferuje kompleksową opiekę profilaktyczną dla lekarzy dentystów i innych osób, które w ramach prowadzonej własnej działalności leczniczej są zawodowo narażeni na promieniowanie jonizujące związane z używaniem aparatów RTG.

Oferta obejmuje:
 - badania profilaktyczne, obejmujące w swym zakresie konsultacje specjalistyczne i badania pomocnicze niezbędne do wydania orzeczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do pracy
w narażeniu na promieniowanie jonizujące, o którym mowa w ustawie Prawo atomowe
z dnia 29 listopada 2000 r.

Koszt badania obejmujący badanie prze lekarza uprawnionego z wydaniem orzeczenia, konsultację okulistyczną oraz badania laboratoryjne (morfologia krwi + retikulocyty)
wynosi 125 zł.
Dla osób pracujących w narażeniu na promieniowanie jonizujące i korzystających z oceny dozymetrycznej (dozymetria indywidualna), wykonywanej rutynowo w IMP w Łodzi przewidywane są 10% zniżki.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości i pytań lub w celu ustalenia szczegółów badania prosimy o kontakt z Rejestracją (tel.: 42 631 47 41) lub Sekretariatem (tel.: 42 63 14 727)Dokumenty do pobrania:
Wniosek o objęcie opieką profilaktyczną

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP