Dyrekcja Instytutu | Rada Naukowa | Kadra naukowo-badawcza





Dyrektor
prof. dr hab. n. med. Jolanta Walusiak-Skorupa
jolanta.walusiak-skorupa@imp.lodz.pl

 


 Zastępca Dyrektora ds. Medycznych
prof. dr hab. n. med. Marta Wiszniewska
marta.wiszniewska@imp.lodz.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Naukowych
prof. dr hab. Edyta Reszka
edyta.reszka@imp.lodz.pl

 

Zastępca Dyrektora ds. Ekonomiczno-Finansowych
dr hab. Zbigniew Matyjas
zbigniew.matyjas@imp.lodz.pl

 

 

Główna Księgowa
mgr Edyta Skonieczna
edyta.skonieczna@imp.lodz.pl



PEŁNOMOCNIK DYREKTORA ds. INFORMATYKI
mgr inż. Agnieszka Zdziarska
agnieszka.zdziarska@imp.lodz.pl

Zapisz
Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP