Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia strony internetowej Szkoły Kapitału Zdrowia Instytutu Medycyny Pracy na www.szkola.imp.lodz.pl

Nasza Szkoła oferuje szkolenia dla profesjonalistów ochrony zdrowia, instytucji odpowiedzialnych za obszar zdrowia publicznego, kadry firm, zainteresowanych dobrym samopoczuciem oraz sprawnością i efektywnością pracy swojego personelu oraz dla osób prywatnych. Celem powstania Szkoły jest stworzenie silnego ośrodka ukierunkowanego na działalność dydaktyczną w zakresie ochrony zdrowia aktywnych zawodowo Polaków.

Szkoła Kapitału Zdrowia łączy wiedzę ekspertów z 60-letnim doświadczeniem Instytutu Medycyny Pracy w zakresie edukacji. W tym czasie zorganizowaliśmy blisko 1500 szkoleń, warsztatów i kursów oraz przeszkoliliśmy ponad 50 tysięcy osób.

Zapraszamy także do odwiedzania naszego fanpage'a na facebooku, gdzie na bieżąco informujemy o naszych działaniach: https://www.facebook.com/SzkolaKapitaluZdrowiaIMP