Zapraszamy do lektury wywiadu przeprowadzonego z Maciejem Ciechanowskim – ekspertem ds. innowacji i społecznej odpowiedzialności w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma S.A., członkiem Sieci Menadżerów Promocji Zdrowia w Pracy (https://promocjazdrowiawpracy.pl/krajowe-centrum/siec-menadzerow/) koordynowanej przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy IMP (https://promocjazdrowiawpracy.pl/krajowe-centrum/).

Wywiad został przeprowadzony w związku z uzyskaniem przez Pana Macieja Certyfikatu Menadżera Promocji Zdrowia w Pracy (https://promocjazdrowiawpracy.pl/krajowe-centrum/siec-menadzerow/przyznawanie-certyfikatow/). W wywiadzie znajduje się w wiele ciekawych spostrzeżeń na temat pracy menadżera promocji zdrowia, refleksji na temat wyzwań, jakie mogą się pojawić, a także kilka słów na temat tego, co daje w takiej pracy największą satysfakcję.

Dziękujemy Panu Maciejowi za udzielenie nam wywiadu i zapraszamy do lektury. Cały wywiad do przeczytania tutaj: https://promocjazdrowiawpracy.pl/wywiad-z-maciejem-ciechanowskim-zaklady-farmaceutyczne-polpharma-s-a/

 

 
 
 

 
 

 

powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP