Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy serdecznie zaprasza na ogólnopolską konferencję pt. "Jak zarządzać aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach? Wnioski praktyczne z ogólnopolskiego badania pracowników", która odbędzie się 27 czerwca 2019 r. w Hotelu Novotel Łódź Centrum.

Rejestracji można dokonywać poprzez formularz elektroniczny znajdujący się na stronie: http://www.zdrowiewpracy.eu/register.php

Konferencja finansowana jest ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020. Oznacza to, że udział w niej, wyżywienie, materiały konferencyjne oraz miejsce parkingowe są bezpłatne.

Podczas konferencji prezentowane będą m.in. wyniki ogólnopolskiego reprezentatywnego badania 1000 pracowników przedsiębiorstw, ukazującego ich postawy związane ze zdrowiem i zdrowym stylem życia w kontekście pracy. Będą one tłem dla rekomendacji, jak skutecznie zarządzać zdrowiem, aktywnością fizyczną i zdrowym odżywianiem w firmach.

Eksperci oraz przedstawiciele zaproszonych firm (Coats Polska Sp. z o.o, Lufthansa Systems Poland Sp. z o.o, Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Łodzi, Provident Polska S.A., Zakłady Farmaceutyczne Polpharma S.A.) będą udzielać odpowiedzi m.in. na następujące pytania: Czy epidemia otyłości i nadwagi jest już problemem w firmach? Jak różne grupy pracowników myślą o zdrowiu, zdrowym odżywianiu i aktywności fizycznej? Jakie postawy i przekonania pracowników są wyzwaniem dla promocji zdrowia w firmach? Dlaczego niezdrowe nawyki są trudne do zmiany i jak skutecznie kształtować zdrowe style życia? Jak firmy pomagają pracownikom w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i jak to ocenia ich personel?

Wydarzenie zostało objęte patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz portalu RaportCSR.pl, jak również patronatem medialnym portalu OdpowiedzialnyBiznes.pl.

 powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP