Z wielką przyjemnością informujemy, że konferencja pt. "Doskonalenie programów zarządzania zdrowiem różnych generacji personelu firmy", która odbyła się 13 grudnia br. uzyskała honorowy patronat Marszałka Województwa Łódzkiego Pana Grzegorza Schreibera.
 
Oficjalny list Marszała Województwa Łódzkiego o przyznaniu patronatu
 
Dziękujemy za to wyróżnienie!
 
Konferencja realizowana była w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” finansowanego ze środków Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Uczestnicy obrad mieli możliwość zainspirowania się doświadczeniami przedstawicieli firm, które promują zdrowie swoich pracowników z uwzględnieniem perspektywy ich wieku. Swoje działania zaprezentowały: Cemex Polska Sp. z o.o., ING Bank Śląski, Łódzkie Centrum Doskonalenia Nauczycieli i Kształcenia Praktycznego, Sitech Sp. z o.o., Związek Przedsiębiorców Przemysłu Mody Lewiatan. Ponadto, dzięki wystąpieniom ekspertów uczestnicy mieli możliwość rozwinąć swoje kompetencje w zakresie kluczowych metodyk, istotnych dla zapewnienia wysokiej jakości realizacji takich oddziaływań w zakładach pracy.

Dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie oraz zaangażowanie w merytoryczną dyskusję i interesujące pytania dotyczące wystąpień prelegentów.

 


powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP