Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do udziału w pierwszej łódzkiej edycji Tygodnia Świadomości Endometriozy (ŁTŚE), którego finał odbędzie się w dniach 11-12 marca. Wydarzenie organizujemy wspólnie z Instytutem Centrum Zdrowia Matki Polki oraz Polskim Stowarzyszeniem Endometrioza.

Tydzień Świadomości Endometriozy to ogólnoświatowa inicjatywa, której misją jest rozpowszechnianie wiedzy na temat tej choroby. Wiedza ta jest potrzebna nie tylko chorującym kobietom, ale także osobom bliskim - członkom rodziny, znajomym, współpracownikom. Wszystkie te osoby zapraszamy do udziału w ŁTŚE.

Zaplanowaliśmy wykłady prowadzone przez lekarzy ginekologów, spotkania z fizjoterapeutą i dietetykiem, jak również wykłady i warsztat na temat psychologicznych aspektów życia z endometriozą. Ponadto chętni będą mogli wziąć udział w konsultacjach indywidualnych z lekarzem, psychologiem i dietetykiem. Po zajęciach merytorycznych nie zabraknie także okazji do wymiany doświadczeń i czasu na odstresowanie się (zajęcia relaksacyjne).

Wstęp na wszystkie wydarzenia ŁTŚE jest bezpłatny! Na wykłady zapraszamy wszystkich zainteresowanych, natomiast udział w warsztatach, konsultacjach i części relaksacyjnej będzie wymagał zgłoszenia (szczegóły dotyczące harmonogramu i sposobu prowadzenia zapisów już wkrótce).

Zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/115250735638439/


W imieniu organizatorów
Zakład Psychologii Zdrowia i Pracy IMP

powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP