Europejskie Forum Gospodarcze jest imprezą skupiającą wystawców i gości z Polski i z zagranicy. Od lat przyświeca mu idea: „Biznes, nowe technologie, kreatywność”. Głównym tematem tegorocznej edycji była energetyka i odnawialne źródła energii. Zwrócono również uwagę na inne istotne branże gospodarcze, m.in. medycynę, farmację, włókiennictwo, nowoczesne rolnictwo, transport, przetwórstwo.

IMP podczas imprezy występował jako jeden z wystawców przedstawiając swoją ofertę usług dla zainteresowanych gości. Stoisko Instytutu cieszyło się dużym zainteresowaniem, a materiały promocyjne dotyczące prowadzonych przez nas badań i ich efektów oraz monografie o psychospołecznych zagrożeniach w pracy, boreliozie, chorobach układu krwionośnego, alergiach i innych zagrożeniach zdrowotnych rozeszły się szybko.

VII Europejskie Forum Gospodarcze w ciągu tych dwóch dni odwiedziło ponad 2,5 tysiąca gości, którzy mieli okazję uczestniczyć w licznych spotkaniach biznesowych, nawiązać nowe kontakty, wymienić doświadczenia i rozpocząć rozmowy o współpracę. Tego typu spotkania są dla Instytutu szansą na promocję i okazją do szukania nowych dróg rozwoju.

 

 
 


 

 


 

powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP