Zdjęcia Biblioteki Instytutu Medycyny Pracy  im. prof. dra J. Nofera, wykonane przez panią Monikę Schmidt-Iltchev z Biura Zarządzania Projektami, Innowacji i Wdrożeń IMP zgłoszone do konkursu „Województwo w kadrze”, zajęły II miejsce w głosowaniu członków komisji konkursowej.


Konkurs miał na celu pokazanie, jak dzięki funduszom europejskim zmienia się województwo łódzkie. Wśród wielu zgłoszonych propozycji, przedstawiających m.in. miejskie obiekty publiczne, znalazły się zdjęcia prezentujące Bibliotekę IMP i efekt końcowy zmian jakie przeszła w ramach projektu „Praca, Zdrowie, Środowisko - platforma informatyczna do efektywnego zarządzania wiedzą i badaniami naukowymi”, koordynowanego przez Dział Zarządzania Wiedzą pod kierownictwem dr Jolanty Przyłuskiej.


Konkurs został przeprowadzony na portalu społecznościowym facebook. Jego pierwszy etap polegał na nadsyłaniu zdjęć osoby bądź osób na tle lub w otoczeniu atrakcji, zabytków, ciekawych miejsc czy wydarzeń które współfinansowane były z Funduszy Europejskich w województwie łódzkim. Zdjęcie musiało być opisane nazwą projektu (tytułem projektu podanym na stronie zmieniamy.lodzkie.pl ). Po akceptacji moderatora konkursu zdjęcia pojawiły się w galerii konkursowej, a fani mogli na nie głosować. W efekcie głosowania internautów oraz samego Urzędu Marszałkowskiego zostali wyróżnieni laureaci. Zdjęcia promujące projekt realizowany w IMP zostały docenione przez Urząd i zajęły II miejsce.


Gratulujemy! To już drugi raz kiedy zdjęcia pani Moniki Schmidt-Iltchev promujące projekty IMP zdobywają nagrodę!


Wyróżnione zdjęcia:

konkurs_1

 

konkurs_2
 
konkurs_3
 
konkurs_5
 
konkurs_6

 

powrót

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka


Copyright © 2008 IMP