DIAGNOSTA LABORATORYJNY

STANOWISKO/RODZAJ PRACY: asystent inżynieryjno-techniczny
MIEJSCE PRACY - KOMÓRKA ORGANIZACYJNA: Pracownika Diagnostyki Toksykologicznej
WYMIAR CZASU PRACY: cały etat
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe  (analityka medyczna – warunek konieczny)
  • aktualne prawo wykonywania zawodu diagnosty laboratoryjnego
  • znajomość obsługi komputera (m.in. pakietu MS Office: Word, Excel)
  • mile widziana znajomość chromatografii gazowej i cieczowej
GŁÓWNE ZADANIA
  • analiza materiału biologicznego
  • zapewnienie sprawności, obsługa i kontrola poprawności działania powierzonej aparatury,
  • udział w opracowywaniu nowych metod oznaczania substancji toksycznych i ich metabolitów w materiale biologicznym
  • udział w kontroli jakości badań toksykologicznych
  • pełnienie dyżurów medycznych (laboratoryjnych)
OFERUJEMY
  • po okresie szkolenia przewidziana praca w systemie równoważnym
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w renomowanej placówce naukowo-badawczej
  • pracę interesującą i pełną możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy

Kontakt
Zapraszamy do przesyłania CV i listu motywacyjnego lub oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na e-mail: anna.pirowicz@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „diagnosta laboratoryjny”). W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny (42) 63 14 796 w godz. 10 – 14.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych znajdującą się na naszych stronach internetowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Łódź, 14 lipca 2020 r.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka