SPECJALISTA DS. ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA: Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia
WYMIAR CZASU PRACY: cały etat

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe (magisterskie) – mile widziane ukończenie studiów na kierunku administracja/ prawo
  • bardzo dobra znajomość przepisów ustawy prawo zamówień publicznych, ustawy o działalności leczniczej
  • umiejętność  sprawnej  organizacji  pracy
  • znajomości pakietu MS Office
  • mile widziane min 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

GŁÓWNE ZADANIA:
  • prowadzenie postępowań o udzielenie zamówień publicznych na potrzeby Instytutu
  • prowadzenie rejestru postępowań
  • sporządzanie / weryfikacja umów

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pakiet socjalny
  • elastyczny czas pracy

Kontakt

Zapraszamy do przesyłania oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na e-mail: Paulina.Tomczak@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „oferta pracy”).
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych znajdującą się na naszych stronach internetowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Łódź, 13 maja 2020 r.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka