ASYSTENT/SPECJALISTA INŻYNIERYJNO-TECHNICZNY

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA: Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy
WYMIAR CZASU PRACY: cały etat

WYMAGANIA
  • wykształcenie wyższe
  • umiejętności związane z realizacją  badań społecznych, w tym obsługi programu Statistica
  • kompetencje lub predyspozycje przydatne do szerokiej popularyzacji ustaleń naukowych i strategii, w tym za pośrednictwem mediów
GŁÓWNE ZADANIA
  • statystyczne opracowywanie danych ilościowych z badań społecznych związanych ze zdrowiem
  • udział w identyfikowaniu i organizowaniu współpracy z partnerami medialnymi, pracodawcami i kadrą zakładów pracy oraz innymi instytucjami w obszarze zdrowia publicznego
OFERUJEMY
  • ciekawą pracę związaną z badaniami i działaniami upowszechniającymi promocję zdrowia personelu firm w Polsce
  • szansę rozwoju zawodowego, dla zainteresowanych także  naukowego (również poza granicami kraju)
  • współpracę w ramach życzliwego, posiadającego rangę i duże doświadczenie interdyscyplinarnego zespołu
  • elastyczny czas pracy i inne świadczenia socjalne
  • zatrudnienie w instytucji o liczącym się dorobku i długich tradycjach

                                                     Kontakt
Zapraszamy do przesyłania oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na e-mail: Elzbieta.Korzeniowska@imp.lodz.pl z dopiskiem w temacie "promocja zdrowia". W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą elektroniczną: whpp@imp.lodz.pl.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka