PRACOWNIK ZESPOŁU INFORMATYKÓW - SERWISANT

JEDNOSTKA ORGANIZACYJNA
: Zespół informatyków
WYMIAR CZASU PRACY: cały etat

WYMAGANIA

•    doświadczenie na podobnym stanowisku
•    wiedza branżowa
•    doświadczenie w pracy przy wykorzystaniu narzędzi:
•    Active Directory
•    JiRA
•    zagadnienia sieciowe.

GŁÓWNE ZADANIA

•    naprawa i konserwacja sprzętu komputerowego
•    pomoc użytkownikom w rozwiązywaniu problemów z systemami informatycznymi, sprzętem komputerowym, drukarkami
•    instalacja oprogramowania
•    tworzenie instrukcji i dokumentacji dla Zespołu Informatyków

OFERUJEMY

•    stabilne zatrudnienie
•    pakiet socjalny
•    elastyczny czas pracy

Kontakt

Zapraszamy do przesyłania oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na e-mail: Agnieszka.Zdziarska@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „pracownik działu IT”).
Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych znajdującą się na naszych stronach internetowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Łódź, 9 marca 2020 r.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka