KONSERWATOR URZĄDZEŃ TECHNICZNYCH

STANOWISKO/RODZAJ PRACY:
konserwator urządzeń / hydraulik
MIEJSCE PRACY – KOMÓRKA ORGANIZACYJNA: Dział Administracyjno-Techniczny
WYMIAR CZASU PRACY: pełny etat
FORMA ZATRUDNIENIA: umowa o pracę

WYMAGANIA

  • wykształcenie średnie techniczne lub zasadnicze zawodowe
  • doświadczenie  w technicznej obsłudze budynków, głównie instalacji hydraulicznych, sanitarnych itp.
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • dyspozycyjność

GŁÓWNE ZADANIA

  • przeprowadzanie prac konserwacyjnych oraz wykonywanie bieżących prac naprawczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • nadzór nad prawidłową eksploatacją infrastruktury technicznej nieruchomości, ze szczególnym uwzględnieniem instalacji hydraulicznych: wodno – kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania bieżąca konserwacja i utrzymanie techniczne nieruchomości w ww. zakresie
  • usuwanie usterek i awarii
  • obsługa tlenowni

OFERUJEMY
  • możliwość uzyskania stabilnego i długoterminowego zatrudnienia
  • interesującą pracę i możliwość rozwoju
  • przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy
  • pakiet socjalny
Kontakt
Zapraszamy do przesyłania oświadczenia o udostępnieniu danych osobowych osoby ubiegającej się o zatrudnienie na e-mail: Michal.Majek@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „Hydraulik”). W przypadku pytań prosimy o  kontakt  telefoniczny  (42) 63 14 859/860 w godz. 10 – 14.
Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.

Łódź, 8 kwietnia 2019 r.

Nasze wydawnictwa

Formularz zwrotny

Masz spostrzeżenia dotyczące strony?

wypełnij formularzStrzałka